Uniwersalne pawilony dla gastronomii - Pawilony Efekt

Uniwersalne i nowoczesne pawilony dla gastronomii

Przedsiębiorstwo Efekt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom klientów, którzy pragną założyć działalność gastronomiczną i tym samym poszukują odpowiedniego lokalu. Odpowiedzią na potrzeby takich osób są pawilony gastronomiczne. Dzięki temu, iż są to konstrukcje modułowe mogą zostać dostosowane w stu procentach do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Dotyczy to zarówno powierzchni, jak i stylu wykończenia.

IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA BRANŻY GASTRONOMICZNEJ

Pawilony gastronomiczne, które możemy Państwu zaoferować idealnie nadają się do prowadzenia zarówno niewielkiej jak i sporej działalności. Nasz zespół zapewni zaplecze sanitarnohigieniczne a także dostosuje kontener do sprzedaży wszelakich produktów. Dzięki zdecydowaniu się na zakup pawilonu gastronomicznego problem wysokiego koszty najmu lokalu zniknie. Jeśli nasi klienci chcą zrealizować swój pomysł na gastronomię czy bar to nasze kontenery świetnie sprawdzą się w takiej roli. Solidna konstrukcja, niski współczynnik przepływu ciepła – to zalety, które posiadają nasze obiekty, a lokal będzie dzięki nim zgodny z wszelkimi wymaganiami. Zaletą będzie również możliwość postawienia takiego obiektu w wybranym przez klienta miejscu.

OBIEKTY DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB

Nasza firma zapewnia pełne wyposażenie w postaci drzwi, okien i rynien. W naszej ofercie znajdują się także pawilony łączone modułowo. Umożliwia to powiększenie działalności w miarę potrzeb klienta.

PAWILONY GASTARONOMICZNE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Pawilony gastronomiczne produkowane w naszej firmie to wizytówka Twojej działalności. Staranne wykończenie stanie się zaproszeniem, które skierowane będzie w stronę potencjalnych Klientów oraz dużym atutem, dzięki któremu pawilon wyróżni się w zabudowie publicznej. Pawilony gastronomiczne wytwarzane w naszej firmie spełniają wszystkie normy i wymagania techniczne związane z tego typu budowlami. Jest to także sposób na efektywne wykorzystanie nawet najmniejszej przestrzeni. Zakup takiego obiektu pozwala uniknąć kosztownych i długotrwałych prac budowlanych.

PAWILONY EFEKT – SOLIDNOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ

Jeśli zdecydują się Państwo podjąć współpracę z naszym zespołem, gwarantujemy w pełni elastyczną i dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań obsługę. Naszym celem jest to, aby dostarczane pawilony odpowiadały przede wszystkim naszym klientom. Dotyczy to zarówno ich funkcjonalności, powierzchni użytkowej, sposobu wykończenia oraz wykorzystania dodatkowych rozwiązań, jak np. przeszkleń czy oświetlenia. Gwarantujemy również terminową realizację zamówienia.