Uniwersalne pawilony dla gastronomii - Pawilony Efekt

Uniwersalne i nowoczesne pawilony dla gastronomii

Przedsiębiorstwo Efekt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom klientów, którzy pragną założyć działalność gastronomiczną i tym samym poszukują odpowiedniego lokalu. Odpowiedzią na potrzeby takich osób są pawilony gastronomiczne. Dzięki temu, iż są to konstrukcje modułowe mogą zostać dostosowane w stu procentach do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Dotyczy to zarówno powierzchni, jak i stylu wykończenia.

IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA BRANŻY GASTRONOMICZNEJ

Pawilony gastronomiczne, które możemy Państwu zaoferować idealnie nadają się do prowadzenia zarówno niewielkiej jak i sporej działalności. Nasz zespół zapewni zaplecze sanitarnohigieniczne a także dostosuje kontener do sprzedaży wszelakich produktów. Dzięki zdecydowaniu się na zakup pawilonu gastronomicznego problem wysokiego koszty najmu lokalu zniknie. Jeśli nasi klienci chcą zrealizować swój pomysł na gastronomię czy bar to nasze kontenery świetnie sprawdzą się w takiej roli. Solidna konstrukcja, niski współczynnik przepływu ciepła – to zalety, które posiadają nasze obiekty, a lokal będzie dzięki nim zgodny z wszelkimi wymaganiami. Zaletą będzie również możliwość postawienia takiego obiektu w wybranym przez klienta miejscu.

OBIEKTY DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB

Nasza firma zapewnia pełne wyposażenie w postaci drzwi, okien i rynien. W naszej ofercie znajdują się także pawilony łączone modułowo. Umożliwia to powiększenie działalności w miarę potrzeb klienta.

PAWILONY GASTARONOMICZNE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Pawilony gastronomiczne produkowane w naszej firmie to wizytówka Twojej działalności. Staranne wykończenie stanie się zaproszeniem, które skierowane będzie w stronę potencjalnych Klientów oraz dużym atutem, dzięki któremu pawilon wyróżni się w zabudowie publicznej. Pawilony gastronomiczne wytwarzane w naszej firmie spełniają wszystkie normy i wymagania techniczne związane z tego typu budowlami. Jest to także sposób na efektywne wykorzystanie nawet najmniejszej przestrzeni. Zakup takiego obiektu pozwala uniknąć kosztownych i długotrwałych prac budowlanych.

PAWILONY EFEKT – SOLIDNOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ

Jeśli zdecydują się Państwo podjąć współpracę z naszym zespołem, gwarantujemy w pełni elastyczną i dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań obsługę. Naszym celem jest to, aby dostarczane pawilony odpowiadały przede wszystkim naszym klientom. Dotyczy to zarówno ich funkcjonalności, powierzchni użytkowej, sposobu wykończenia oraz wykorzystania dodatkowych rozwiązań, jak np. przeszkleń czy oświetlenia. Gwarantujemy również terminową realizację zamówienia.

Niezastąpione Kontenery Socjalne - Pawilony Efekt

Niezastąpione kontenery socjalne

Przedsiębiorstwo Efekt przyjmuje zamówienia na kontenery socjalne. Są to obiekty, które doskonale sprawdzają się na placach budowy i w przedsiębiorstwach, które nie posiadają zaplecza socjalnego.

FIRMA EFEKT – PRODUCENT KONTENERÓW SOCJALNYCH Z WIELOLETNIM DOŚWIADZENIEM

Na życzenie klienta nasza firma wyposaży pawilony te w węzeł sanitarny i higieniczny. Dodatkową możliwością jaka istnieje jest łączenie modułowe pawilonów. Sprawdza się to świetnie przy większej liczbie pracowników. Dzięki doskonałej jakości materiałów, na których pracuje nasz zespół wykonujemy solidne konstrukcje, które służą firmom przez wiele lat. Nasze obiekty znajdują się w wielu miejscach w Polsce oraz za granicą, co jest doskonałym potwierdzeniem ich funkcjonalności. Nasza firma stara się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, w związku z czym zajmujemy się pełnym montażem i demontażem kontenerów.

WŁAŚCIWOŚCI PAWILONÓW SOCJALNYCH

Pawilony socjalne wytwarzane w naszym przedsiębiorstwie są z wysokiej jakości materiałów. Zapewnia to solidną konstrukcję, niski współczynnik przepływu ciepła i odporność na korozję. Kontenery, które produkujemy bez najmniejszych problemów można ogrzewać przez zastosowanie pieców gazowych i instalacji elektrycznej, co znajduje zastosowanie podczas pracy późną jesienią i zimą na placach budowy. Funkcjonalne pawilony i kontenery socjalne to świetne rozwiązanie również dla parkingu strzeżonego czy też obiektu przemysłowego.
Nasze obiekty wykonywane są z płyty warstwowej, która jest wzbogacana odpowiednim wypełnieniem. Jej rdzeń stanowi doskonała izolację akustyczno-termiczną, dzięki czemu we wnętrzu kontenera panują komfortowe i sprzyjające pracy warunki.

ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Gwarancją pełnej funkcjonalności są kontenery i pawilony socjalne. Ich gabaryty zostaną dostosowane przez nasz zespół do Państwa indywidualnych oczekiwań. Należy również wspomnieć iż tego typu rozwiązania konstrukcyjne można w dowolny sposób rozbudowywać – wraz ze zmieniającymi się potrzebami działalności, którą zechcą Państwo prowadzić. Można również zamieścić w nich dodatkowe ścianki działowe, które pozwolą stworzyć komfortowe pomieszczenia wewnątrz kontenera. Bierzemy pod uwagę zróżnicowane oczekiwania naszych klientów, więc pozostajemy w gotowości i możemy do wyposażenia naszych realizacji dołączyć dodatkowe rozwiązania, jak chociażby oświetlenie czy zabezpieczające rolety zewnętrzne.

Co to są pawilony biurowe - Pwilony Efekt

Co to są pawilony biurowe?

Specjalnością firmy Efekt są pawilony biurowe. Są to kontenery, które służą w każdej porze roku (całoroczne). Wyróżnia je bardzo uniwersalny charakter przeznaczenia. Dzięki temu, iż nasza firma pracuje tylko na najlepszych materiałach oraz sprawdzonych, nowoczesnych rozwiązaniach, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość. Możemy zapewnić, że końcowy efekt, który Państwo ujrzą spełni Wasze indywidualne oczekiwania.

BUDOWA PAWILONÓW BIUROWYCH

Pawilony o których mowa wyżej są budowlami modułowymi. Ta cecha pozwala na to, iż mogą one posiadać dowolną powierzchnię, a w przyszłości, jeśli zajdzie taka potrzeba można je bez żadnych problemów rozbudowywać o kolejne moduły. Do produkcji pawilonów biurowych nasz zespół stosuje stalową konstrukcję i zabudowę z płyty warstwowej posiadającej rdzeń poliuretanowy, styropianowy lub z wełny mineralnej. Te wszystkie kwestie sprawiają, że obiekty wyprodukowane w firmie Efekt są stabilne, odporne na każde warunki atmosferyczne i zapewniają komfort osobom, które z nich korzystają. Trwałość oraz prostota idą ze sobą razem w parze, dlatego też etap projektowania do etapu postawienia pawilonu na miejscu jest błyskawiczny.

NOWOCZESNY WYGLĄD

Estetyka wyróżnia pawilony biurowe, które produkowane są w firmie Efekt. W naszej ofercie klienci znajdą wiele sposobów wykończenia elewacji zewnętrznej. Występują one w różnorodnych kombinacjach co na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów o zróżnicowanych potrzebach i gustach estetycznych. Nasze przedsiębiorstwo stosuje najnowsze systemy elewacji oraz rozwiązania, dzięki którym uzyskujemy świetne efekty wizualne. Dbałość o każdy szczegół również jest ważny przy produkcji takiego typu obiektu.

PAWILONY BIUROWE DOŚWIADCZONEJ FIRMY EFEKT

Pawilony naszego projektu możecie Państwo znaleźć na terenie całej Polski oraz za granicą. Wyróżniają się one elegancją, estetyką oraz nowoczesnością. Produkowane przez nas kontenery mogą być zabudową tymczasową lub stałą. Każdy obiekt spełnia również warunki sanitarne. Ważnym aspektem jest to, że nasze kontenery charakteryzują się szybkim montażem i demontażem oraz możliwością rozbudowy (pawilony modułowe).