Garaże z płyt warstwowych - Pawilony Efekt

Garaże z płyt warstwowych

Garaże są projektowane oraz wytwarzane w technologii lekkiej obudowy. Mogą występować w formie garażu jednostanowiskowego (wiata garażowa jednego modułu) lub w formie garażu wielostanowiskowego (jednego dużego obiektu z kilkoma bramami wjazdowymi).

KONSTRUKCJA GARAŻU

Konstrukcję nośną garażu tworzą profile gięte na zimno, które obudowane są płytami warstwowymi z rdzeniem styropianowym rzadziej poliuretanowym. W naszej ofercie klienci znajdą garaże gotowe oraz prefabrykowane. Pozwoli to na szybkie postawienie kontenera i możliwość schowania pojazdu oraz innych rzeczy, które będą chcieli tam Państwo przechowywać.

BUDOWA GARAŻU Z PŁYT WARSTWOWYCH

Produkcja garażu zaczyna się od fazy zakończenia projektowania do fazy wytworzenia obiektu na terenie budowy. Trwa to około cztery tygodnie. Główną zaletą garażu z płyt warstwowych jest możliwość przestawiania obiektu dowolną ilość razy. Garaże z płyt obornickich można dopasować do otoczenia, a tym samym uzyskać elewację identyczną jak na budynkach tynkowanych. Powoduje to w efekcie końcowym garaż z płyt warstwowych, który wizualnie nie różni się od garażu wykonanego w technologii tradycyjnej.

Comments for this post are closed.