Pawilony handlowe

Obecnie bardzo rozpowszechnione jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej – handlowej. Niezbędne jest posiadanie siedziby firmy, biura, własnego sklepu, obiektu handlowego, czy też usługowego, pamiętając aby obiekt reprezentujący naszą firmę był estetyczny, nowoczesny, przyciągający potencjalnych klientów. Bardzo dobrym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest montaż pawilonu handlowego wyprodukowanego przez naszą firmę.

Pawilony handlowe, oprócz nowoczesnego i estetycznego wyglądu stanowią praktyczne rozwiązanie w dzisiejszym budownictwie. Pawilony handlowe wykonane są w lekkiej obudowie. Znane również jako pawilony biurowe, jako pawilony handlowe czyli sklepy, również pawilony usługowe, tak że pawilony magazynowe. Pawilony wykonane są z płyty warstwowej zwaną również płytą obornicką z ocieplana podłogą o kolorystyce dopasowanej do gustu klienta. Montaż pawilonu nie wymaga fundamentów więc istnieje możliwość szybkiej rozbudowy obiektu, a także możliwość przeniesienia w inne miejsce. Obiekty wykonane z płyty warstwowej są bardzo dobrym izolatorem cieplnym.

Zobacz, ile wart jest Twój wymarzony pawilon! KLIKNIJ TUTAJ i odkryj swoją wycenę.

Są to obiekty o ciekawym wyglądzie które nie wymagają częstej konserwacji, montowane zazwyczaj w najbardziej strategicznych miejscach. Zaletą jest również szybki montaż na miejscu budowy, który zajmuje zazwyczaj od jednego do maksymalnie czterech dni. Pawilon może być wyposażony w instalacje elektryczną. Cena pawilonu uzależniona jest od indywidualnych potrzeb klienta, uwarunkowana jest przede wszystkim stolarką okienną wykonaną z PCV lub aluminium często w pawilonach biurowych czy też handlowych stosuje się przeszklenia całej ściany frontowej na cenę wpływa także zastosowanie elementów wykończeniowych o różnych kształtach. Kolorystyka obróbek oraz kolor ścian zależna jest od upodobań klienta.