Niezastąpione kontenery socjalne - Pawilony Efekt

Niezastąpione kontenery socjalne

Przedsiębiorstwo Efekt przyjmuje zamówienia na kontenery socjalne. Są to obiekty, które doskonale sprawdzają się na placach budowy i w przedsiębiorstwach, które nie posiadają zaplecza socjalnego.

FIRMA EFEKT – PRODUCENT KONTENERÓW SOCJALNYCH Z WIELOLETNIM DOŚWIADZENIEM

Na życzenie klienta nasza firma wyposaży pawilony te w węzeł sanitarny i higieniczny. Dodatkową możliwością jaka istnieje jest łączenie modułowe pawilonów. Sprawdza się to świetnie przy większej liczbie pracowników. Dzięki doskonałej jakości materiałów, na których pracuje nasz zespół wykonujemy solidne konstrukcje, które służą firmom przez wiele lat. Nasze obiekty znajdują się w wielu miejscach w Polsce oraz za granicą, co jest doskonałym potwierdzeniem ich funkcjonalności. Nasza firma stara się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, w związku z czym zajmujemy się pełnym montażem i demontażem kontenerów.

WŁAŚCIWOŚCI PAWILONÓW SOCJALNYCH

Pawilony socjalne wytwarzane w naszym przedsiębiorstwie są z wysokiej jakości materiałów. Zapewnia to solidną konstrukcję, niski współczynnik przepływu ciepła i odporność na korozję. Kontenery, które produkujemy bez najmniejszych problemów można ogrzewać przez zastosowanie pieców gazowych i instalacji elektrycznej, co znajduje zastosowanie podczas pracy późną jesienią i zimą na placach budowy. Funkcjonalne pawilony i kontenery socjalne to świetne rozwiązanie również dla parkingu strzeżonego czy też obiektu przemysłowego.
Nasze obiekty wykonywane są z płyty warstwowej, która jest wzbogacana odpowiednim wypełnieniem. Jej rdzeń stanowi doskonała izolację akustyczno-termiczną, dzięki czemu we wnętrzu kontenera panują komfortowe i sprzyjające pracy warunki.

ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Gwarancją pełnej funkcjonalności są kontenery i pawilony socjalne. Ich gabaryty zostaną dostosowane przez nasz zespół do Państwa indywidualnych oczekiwań. Należy również wspomnieć iż tego typu rozwiązania konstrukcyjne można w dowolny sposób rozbudowywać – wraz ze zmieniającymi się potrzebami działalności, którą zechcą Państwo prowadzić. Można również zamieścić w nich dodatkowe ścianki działowe, które pozwolą stworzyć komfortowe pomieszczenia wewnątrz kontenera. Bierzemy pod uwagę zróżnicowane oczekiwania naszych klientów, więc pozostajemy w gotowości i możemy do wyposażenia naszych realizacji dołączyć dodatkowe rozwiązania, jak chociażby oświetlenie czy zabezpieczające rolety zewnętrzne.