Prefabrykowane hale przemysłowe - Firma Efekt

Prefabrykowane hale przemysłowe

Obiekty całoroczne, które przeznaczone są w celach magazynowych, produkcyjnych, handlowych, targowych itp. to hale. Kontenery tego typu są wykonywane jako konstrukcja stalowa obłożona płytą warstwową, bądź obudowane różnego rodzaju blachami, np. trapezową.

ZALETY HAL PREFABRYKOWANYCH

Hale prefabrykowane wyróżnia wykonywanie ich w nowoczesnej technologii przy użyciu płyt warstwowych. Stanowią główny przedmiot działalności, jaką jest budownictwo przemysłowe. Niezaprzeczalną zaletą jest szybkość budowy w przeciwieństwie do technologii murowanej czy odlewanej. Następnym atutem jest możliwość zastosowania jakiegokolwiek wykończenia na ściany zewnętrzne, jednak mogą one pozostać w swojej pierwotnej postaci. To klient wybiera kolor z szerokiej palety barw. Hale wytwarzane są z produktów, które posiadają aktualne atesty ITB i PZH. Pozwala to na użycie obiektów do różnorakich celów.

Następnym plusem, jaki wyróżnia hale prefabrykowane jest łatwość w utrzymaniu czystości. Można bez żadnych przeciwskazań używać zwykłą myjkę ciśnieniową. Równie dużym atutem jest bardzo łatwa rozbudowa takiego obiektu. Gdy przestanie wystarczać miejsca w naszej hali można szybko i prosto dostawić kilka elementów. Zachowamy jednocześnie tą samą kolorystykę i wygląd.

WYPOSAŻENIE HALI

Postawioną już halę w każdej chwili możemy z łatwością zmodyfikować i unowocześnić. Chodzi tu np. o zamontowanie bramy garażowej, do której nie potrzebujemy stosować żadnych zmian konstrukcyjnych. W pawilonach tego typu możemy stosować różnego rodzaju świetliki. Pozwoli nam to obniżyć koszty zużycia energii. Bez problemu można postawić mniejszy obiekt wewnątrz hali lub wytyczyć pomieszczenia.