Efekt - budowa pawilonów, hal, magazynów i warsztatów

EFEKT – Budowa pawilonów, hal, magazynów i warsztatów

Oprócz małych obiektów takich jak pawilony i kontenery produkujemy również obiekty przemysłowe tj. hale, warsztaty, magazyny, obiekty techniczne. Planując budowę większych obiektów już na etapie projektu warto skorzystać z naszych porad w zakresie technologii lekkiej zabudowy.

KOMPLEKSOWA REALIZACJA INWESTYCJI

Zapewniamy kompleksowe wykonawstwo, preferujemy model „zaprojektuj i wybuduj” nawet jeżeli klient nie jest do końca zdecydowany, podpowiemy i doradzimy rozwiązania idealnie dopasowane do twoich potrzeb. Tym właśnie cechuje się nasza firma – doświadczenie i indywidualne podejście do klienta. 

OBIEKTY O LEKKIEJ OBUDOWIE

Obiekty przemysłowe, techniczne, magazyny, warsztaty w całości wykonujemy w technologii lekkiej obudowy. Szkielet stanowi konstrukcja nośna obudowana termoizolacyjną płytą warstwową, która posiada bardzo dobre właściwości cieplne (niska przenikalność).

WYPOSAŻENIE BUDOWANYCH OBIEKTÓW

Obiekty możemy doposażyć w bramy segmentowe, przesuwne, roletowe. Dodatkowo okna, drzwi przeszklone lub stalowe (techniczne), instalację elektryczną, pomieszczenia socjalne dla pracowników, stołówki, kantyny, zaplecze socjalne wraz z urządzeniami.

MONTAŻ W MIEJSCU BUDOWY

Obiekt transportowany na miejsce montażu za pomocą platformy tam nasza grupa doświadczonych monterów zadba o to aby wszystkie prace były wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP, z zachowaniem szczególnej ostrożności, dbałością o wszystkie detale, zgodnie z zaprojektowaną dokumentacją dot. Twojego obiektu.