Kontenery z płyt warstwowych - Pawilony Efekt

Kontenery z płyt warstwowych firmy Efekt

Przedsiębiorstwo Efekt produkuje i dostarcza różnego rodzaju kontenery. 

Nasza oferta zawiera:

  • Kontenery handlowe, tzw. pawilony handlowe
  • Kontenery usługowe
  • Kontenery biurowe
  • Kontenery socjalne
  • Kontenery pod indywidualne zamówienie (spełniające szczególne wymogi Klienta)

CO TO SĄ KONTENERY?

Kontenery są to obiekty, które budowane są z płyty warstwowej. Są one przeznaczone przede wszystkim na składowanie, przechowywanie różnego rodzaju produktów, surowców, itp. Charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne oraz bardzo dobrą izolacją cieplną. Produkowane przez nasze przedsiębiorstwo kontenery są dostosowywane do indywidualnych wymagań inwestorów.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każde zamówienie jest rozpatrywane przez naszych pracowników indywidualnie w odniesieniu do potrzeb każdego klienta, dzięki czemu realizacja obiektu jest dopasowana do wymogów inwestorów – tak, aby jak najlepiej wykorzystać miejsce przeprowadzanej inwestycji.

KONTENERY NA ZAMÓWIENIE

Firma Efekt jako wytwórca kontenerów prowadzi sprzedaż pod zamówienie. Od indywidualnych potrzeb klienta uzależniony jest wygląd i zastosowanie. Z naszej oferty możemy zaproponować kontenery handlowe, usługowe, biurowe, socjalne oraz gastronomiczne. Wszystkie one spełniają wymagania sanitarnohigieniczne. Kontenery magazynowe wytwarzane są z odpowiednio wzmocnioną konstrukcją. Ceny nowych kontenerów podlegają indywidualnej konsultacji (sprzedaż lub leasing).

WYSOKI STANDARD NASZYCH KONTENERÓW

Znajdujące  się w naszej ofercie kontenery na sprzedaż można doposażyć dodatkowo w klimatyzację. Jej montaż nie przysporzy żadnych problemów, dzięki czemu można ją umieścić na dowolnej ścianie. Ściany, które wykonane są z płyty warstwowej posiadają atesty PZH i ITB, co jest równoznaczne z tym, iż możemy przechowywać wszelkiego rodzaju produkty.