portiernia, stróżówka

Portiernie, stróżówki i garaże firmy Efekt

W firmie Efekt pawilony wytwarzane są ekologicznie, energooszczędnie i nowocześnie. Portiernie oraz garaże, które klienci znajdą w naszej ofercie spełniają Polskie Normy (PN), które obowiązują od bieżącego roku.

Jest to  jednoznaczne z tym, że posiadają odpowiednią konstrukcję stalową, która jest pod każdym względem dostosowana do stref śniegowych i wiatrowych danego regionu. Portiernie oraz garaże naszego projektu posiadają grube ściany i dach o odpowiednich współczynnikach przenikania ciepła. Jednak najważniejszym aspektem jest sposób montażu – zminimalizowana ilość mostków termicznych.

NOWOCZESNE GARAŻE

Garaże wytwarzane z płyt warstwowych powstają według indywidualnych życzeń każdego klienta. Wymiary i wszystkie parametry potrzebne do zaprojektowania obiektu uzgadniane są z inwestorem oraz dostosowywane do jego wymagań. Garaż jest często przeznaczany na pomieszczenie gospodarcze, którego powierzchnia nie przekracza 25 m kwadratowych. Może być wykonane  na stałe na zgłoszenie. Jedynym warunkiem jaki musi w tym przypadku spełnić klient, jest posiadanie działki budowlanej o powierzchni przynajmniej 600 m kwadratowych. Produkcja garaży odbywa się na terenie naszego przedsiębiorstwa i garaż dostarczamy w całości lub w elementach przystosowanych do montażu na miejscu docelowe, przez naszą kadrę świetnie przeszkolonych pracowników.

PORTIERNIE I STRÓŻÓWKI DLA PRACOWNIKÓW OCHRONY

Portiernie i stróżówki przedsiębiorstwa Efekt są wykonywane kompleksowo – wszystkie aspekty dostosowane są do życzenia klienta, dzięki czemu mogą być natychmiastowo i bezproblemowo wykorzystywane. Portiernie i stróżówki zaprojektowane przez nasz zespół głównie, wykorzystywane są jako wartownie, stróżówki dla pracowników ochrony. Portiernie wytwarzamy w różnych wymiarach, z dowolnym wyposażeniem, ilością i rozmieszczeniem okien oraz drzwi. To do każdego klienta i jego oczekiwań dostosowujemy te elementy.

Głównie z płyty warstwowej wykonywana jest konstrukcja ścian naszych portierni i stróżówek, dzięki czemu są one bardzo funkcjonalne, łatwe w konserwacji, bezpieczne i trwałe na wiele lat. Solidna konstrukcja stalowa obiektów, pozwala wielokrotnie je przestawiać w różne lokalizacje. Mogą być one stosowane na stałe, lub tymczasowo. Portiernia na pewno sprawdzi się świetnie  przy wjazdach na posesje lub np. przy magazynach.