Gdzie kupić pawilon handlowy

Gdzie kupić pawilon handlowy?

Pawilony handlowe firmy Efekt są wytwarzane w systemach modułowych. Nasze obiekty wykonujemy z prefabrykatów dzięki czemu czas realizacji zlecenia jest bardzo krótki. Jest to zapewne ogromna zaleta dla klienta, gdyż skróceniu ulega etap inwestycji, więc szybciej następuje jej ewentualny zwrot.

PAWILONY ZA GOTÓWKĘ LUB W LEASING

Nasza oferta zawiera gotowe pawilony (przenośne pawilony handlowe) na sprzedaż za gotówkę lub w leasing. Zaliczyć do nich możemy kontenery usługowe, które można wykorzystać np. na kawiarnie. Taki obiekt na pewno spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta.

ZASTOSOWANIE NASZYCH PAWILONÓW

Kioski można przeznaczyć na punkt gastronomiczny lub jako pawilon wystawowy (wystawienniczy), handlowy, budki gastronomiczne, które spełnią zadanie małej budki gastronomicznej, w której zamocowane jest okienko podawcze, punkty sprzedaży z przeznaczeniem na biuro sprzedaży mieszkań , budki parkingowe jako Portiernie lub Stróżówki. Obiekty przemysłowe z zastosowaniem na hale magazynowe lub produkcyjne. Ceny pawilonów można obniżyć zmniejszając użycie stolarki okiennej i drzwiowej w wybranym obiekcie z płyty warstwowej.

ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA

Dzięki elastyczności takiego systemu, nie występuje problem, że w przypadku powiększenia pawilonu nie pójdzie go szybko rozbudować i dopasować do własnych potrzeb. Będąc na etapie projektu i budowy, nasz zespół stosuje bardzo zaawansowane rozwiązania zawierające komplet podstawowych instalacji, łazienki, klimatyzacje, wentylacje, instalacje alarmowe.

KONSTRUKCJA PAWILONÓW HANDLOWYCH

Kontenery wykonywane w przedsiębiorstwie Efekt posiadają konstrukcję stalową. Ściany pawilonów wytwarzane są z płyt warstwowych typu „PW” z rdzeniem poliuretanowym, styropianowym lub z wełny mineralnej, a podłoga zamontowana jest na ocynkowanych stalowych elementach konstrukcyjnych, ocieplana wełną mineralną i pokryta płytą OSB, którą podpierają ramy stalowe. W naszej firmie wykonywane są również dużo bardziej zaawansowane i skomplikowane pawilony, które składają się z modułów przestrzennych zawierających kompletne pomieszczenia.

JAKIE FUNDAMENTY POTRZEBNE SA POD PAWILON?

Kontenery, które występują w naszej ofercie mogą mieć naprawdę dużą powierzchnie, która uzależniona jest od życzeń i wymagań klienta. Aby ją posadowić można zastosować lekkie prefabrykowane fundamenty. Jest to szczególnie ważne jeśli budynek ma mieć charakter tymczasowy. Przekłada się to na to, iż procedury urzędowe związane z pozwoleniami na budowę są uproszczone, a proces inwestycyjny jest tańszy i dużo szybszy. Nikogo nie powinien dziwić fakt, iż nasz zespół dostosuje się do wszystkich wymagań klientów oraz zaproponuje kompleksowe rozwiązania.