Wiaty garażowe i magazynowe - Pawilony Efekt

Wiaty garażowe i magazynowe

Wiaty można podzielić między innymi na garażowe i magazynowe. W naszej ofercie są to obiekty z płyty obornickiej. Dostosowywane są do preferencji klienta, w zależności od rodzaju towaru, sprzętu, materiału itp. przechowywanych w wiatach.

BUDOWA WIATY

W naszej firmie produkujemy różnorodne wiaty magazynowe, garażowe i przystankowe. Każde są dostosowane wielkością do zapotrzebowania komunikacyjnego. Obiekty tego typu są odporne na warunki pogodowe co w naszym klimacie umiarkowanym jest bardzo ważne.

WIATY PRZEZNACZONE NA POJAZDY

Wiaty garażowe i garaże mogą posiadać dowolny kształt i wielkość. Produkowane są z przeznaczeniem na miejsce przechowywania samochodu, roweru, motocykla czy innego sprzętu mechanicznego. Istnieje możliwość przebudowy, rozbudowy wiaty na większą. Co ważne można je także przebudować na obiekt zamknięty, np. standardowy garaż.

ŁATWOŚĆ W UTRZYMANIU WIATY

Wybudowanie wiaty garażowej czy magazynowej z płyty warstwowej pozwala na bardzo łatwe utrzymanie czystości. Przy budowaniu obiektu z naszej płyty istnieje możliwość łączenia różnego rodzaju materiałów takich jak np. płyta poliwęglanowa.