Portiernie czyli wygodne mini pawilony - Pawilony Efekt

Portiernie czyli wygodne mini pawilony

Portiernie to pawilony o niewielkim metrażu, do 10 m2 w podstawie, wykorzystywane głównie przez pracowników ochrony.

EKSPRESOWE PAWILONY PRZEZNACZONE NA PORTIERNIE

Pawilony przeznaczone na portiernie produkowane są w całości na terenie przedsiębiorstwa i montowane jako jeden element na miejscu u klienta. Sprawia to, że portiernie mogą być natychmiast użytkowane.

GDZIE POTRZEBNE SĄ PORTIERNIE?

Dedykowane są także firmom dla pracowników firm ochroniarskich, na parkingach, nowoczesnych osiedlach dbających o bezpieczeństwo mieszkańców.

OBIEKTY CAŁOROCZNE

Portiernie są to obiekty całoroczne służące pracownikom ochrony. Materiały, które używane są do produkcji portierni charakteryzują się dobrą izolacyjnością cieplną. Dlatego też zimą zatrzymują one ciepło wewnątrz, natomiast latem izolują przed przegrzewaniem portierni.

PORTIERNIE Z PŁYT WARSTWOWYCH

Płyta warstwowa jest zawsze używana w każdej produkowanej konstrukcji, gdyż bierzemy pod uwagę różnorodne właściwości adaptacyjne, które związane są z wykorzystaniem płyt obornickich oraz sumiennego, precyzyjnego wykonania stolarki okiennej i drzwiowej. To właśnie dzięki zastosowaniu tej płyty nasze portiernie są mobilne, łatwe do dostosowania do wszystkich potrzeb, preferencji oraz wytrzymałe.

CO WYRÓŻNIA NASZE PORTIERNIE?

Ich cechą charakterystyczną jest wysoka izolacja, wyjątkowa lekkość oraz ognioodporność. Odpowiednie zastosowanie tych najwyższych jakościowo materiałów przez nasz zespół sprawia, że produkowane w naszym przedsiębiorstwie obiekty stanowią efektywne rozwiązanie dla wielu różnorodnych firm.