Pawilony handlowe jako tymczasowe i stałe biura sprzedaży

Pawilony handlowe jako tymczasowe i stałe biura sprzedaży

Pawilony handlowe dla dealerów samochodowych to częste zastosowanie pawilonów handlowych, ale nie jedyne. Nasze kontenery handlowe wykorzystywane są również jako biura sprzedaży mieszkań (dla developerów), biura wynajmu samochodów, pawilony sprzedaży biletów czy tez poboru opłat za tymczasowe miejsca parkingowe.

PAWILONY DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Nie sprzedajemy standardów, realizujemy indywidualne zamówienia, wielkość pawilonów handlowych dopasowana do potrzeb klientów, wyposażenie wewnątrz, instalacje elektryczne i sanitarne.
Poprzez szeroki wybór elementów wykończeniowych elewacji możemy wybudować dla Ciebie obiekt niepowtarzalny pawilon inny od standardowych „blaszaków”.

WYSOKA JAKOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ

Stosujemy materiały elewacyjne najwyższej jakości, trwałe i wytrzymałe które nie wymagają konserwacji nawet po wielu latach użytkowania zaoszczędzisz w ten sposób czas i pieniądze. Nowoczesny wygląd dzięki zastosowaniu dużych witryn okiennych, kasetonów elewacyjnych, elementów dekoracyjnych typu „V”, rolet ściemniaczy światła. Szerokie przeszklenie w pawilonie idealnie spełnia się jako obiekty sprzedaży samochodów używanych oraz nowych gdzie wyraźnie widoczny jest cały plac, odwiedzający klienci.

Pawilony handlowe wykonane przez naszą firmę produkowane z materiałów najwyższej jakości przed wyjazdem z fabryki sprawdzane są przez nasz dział kontroli jakości. Na bieżąco wprowadzamy innowacyjne rozwiązania dzięki którym nasze obiekty są wyjątkowe i niepowtarzalne na tle konkurencji.

KRÓTKI CZAS REALIZACJI

Największą zaletą budownictwa modułowego jest szybki czas realizacji od momentu zamówienia przez produkcję po montaż. Dla klientów którzy zdecydowali się na współpracę z nami zapewniamy obsługę posprzedażową. Tak naprawdę już na etapie planowania inwestycji klienci mogą liczyć na doradztwo naszych specjalistów który mają za sobą setki zrealizowanych projektów.