Nowoczesne garaże o modułowej budowie

Nowoczesne garaże o modułowej budowie

Garaże jednostanowiskowe lub wielostanowiskowe są produkowane z płyt obornickich wykorzystanych do budowy ścian oraz dachu oraz elementów konstrukcyjnych najwyższej jakości. Garaże z płyt warstwowych jednostanowiskowe wykonujemy w całości oraz do klienta przewozimy je w jednym elemencie.

Natomiast montaż garaży wielostanowiskowych odbywa się z użyciem gotowych ścian wyprodukowanych w fabryce i zamontowanych u zamawiającego.

MODUŁOWA BUDOWA

Obydwa typy garażu produkowane są w systemie modułowym. Ich budowa opiera się na przygotowaniu gotowych ścian obiektu i jako prefabrykowane elementy transportowane są do klienta i składane na miejscu budowy. Podłoże garażu przygotowywane jest przez inwestora, może je stanowić płyta betonowa wylana na całości obiektu lub płyta wyłożona kostką. Do podłoża na kołki rozporowe zamocowane są ściany, które skręcane są ze sobą u góry. Całość pokrywa płyta dachowa.

WYPOSAŻENIE GARAŻU

Jeśli zachodzi taka potrzeba garaże możemy wyposażyć w bramy segmentowe, roletowe, przesuwne z możliwością zastosowania elektrycznego lub mechanicznego mechanizmu otwierania. Istnieje również możliwość dodatkowego zamontowania instalacji elektrycznej, okien bądź drzwi stalowych. Ich kolorystyka jest dopasowywana do preferencji zamawiającego.