Magazyny z plyt warstwowych

Magazyny z płyt warstwowych

Magazyny z naszej oferty, to obiekty wykonane z płyty warstwowej. Ich głównym przeznaczeniem jest składowanie, przechowywanie różnego rodzaju produktów, surowców, itp. Ich charakterystyczna cecha to duża odporność na warunki atmosferyczne oraz bardzo dobra izolacja cieplna.

MAGAZYNY DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Magazyny produkowane są przez nasze przedsiębiorstwo na indywidualne potrzeby klienta. Mogą zdecydować się Państwo zarówno na wielkometrażowe budowle, jak również małe budynki. Można także dostawić taki magazyn do istniejącego już obiektu.

WYSOKI STANDARD MAGAZYNU OD FIRMY EFEKT

Magazyny, które znajdują się w naszej ofercie na sprzedaż można doposażyć w klimatyzację. Z jej montażem nie będzie najmniejszych problemów można ją zamontować w każdym miejscu na każdej ścianie. Dzięki temu możemy jak najlepiej wykorzystać pomieszczenia. Ściany, które wykonane są z płyty warstwowej posiadają atesty PZH i ITB. Oznacza to, że możemy przechowywać wszelkiego rodzaju produkty. Nasze magazyny produkowane są w oparciu o lekką obudowę z płyty warstwowej. Gwarantuje to wiele możliwości w przypadku rozwijania działalności gospodarczej.