Charakterystyka pawilonów handlowych - Pawilony Efekt

Charakterystyka pawilonów handlowych

Pawilony handlowe są to obiekty o nowoczesnym i estetycznym wyglądzie. Jest to świetny zamiennik tradycyjnego budownictwa.

Z JAKICH MATERIAŁÓW BUDOWANE SĄ PAWILONY HANDLOWE?

Lekka obudowa to rozwiązanie zastosowane w pawilonach handlowych. Produkowane są z płyty warstwowej, którą można spotkać również pod nazwą: płyta obornicka. Pawilony handlowe posiadają ocieplaną podłogę o kolorystyce wybieranej przez klienta. Fundamenty przy montażu pawilonu handlowego nie są wymagane, co sprawia skrócenie czasu rozbudowy obiektu oraz przeniesienia go w inne miejsce.

CO JE WYRÓŻNIA

Dzięki zastosowaniu płyty warstwowej pawilony handlowe są świetnym izolatorem ciepła. Pawilony handlowe, czy tez kontenery handlowe wyróżniają się ciekawym, nowoczesnym wyglądem przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności i optymalnych kosztów budowy.

CENA I CZAS REALIZACJI

Jedną z podstawowych zalet takiego kontenera jest to, iż montaż obiektu zajmuje maksymalnie cztery dni. Cena kontenera handlowego uzależniona jest od indywidualnych potrzeb klienta, uwarunkowana jest przede wszystkim stolarką okienną wykonaną z PCV lub aluminium.