Doświadczony producent pawilonów gastronomicznych

Doświadczony producent pawilonów gastronomicznych – Firma EFEKT

Profesjonalne obiekty sprzedażowe dla branży gastronomicznej to idealne rozwiązanie zarówno dla stałych restauracji oraz obiektów mobilnych których lokalizacja zależna jest od organizowanych eventów itp.

KOMPLEKSOWA REALIZACJA OBIEKTÓW

Oferujemy naszym klientom kompleksowe wykonanie obiektu od fazy projektowej przez produkcję aż po transport i montaż. Oprócz nowoczesnego wyglądu nasze obiekt przede wszystkim charakteryzują się solidnym wykonaniem, mocną konstrukcją te cechy zapewniają najwyższej jakości materiały, trwałe i idealnie dopasowane do wymagań klientów.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Pawilony gastronomiczne produkowane przez firmę P.W.EFEKT wzbogacają miejsce w którym się znajdują, przyciągną Państwa klientów niepowtarzalnymi wyglądem zewnętrznym, funkcjonalności, komfortem pracy, wygodą i miłą atmosferą dla klientów.
Modułowa konstrukcja umożliwia szybki montaż i demontaż obiektu, możliwość przeniesienia w inną lokalizację, rozbudową o nowe moduły np. moduł sanitarny czy miejsce dla odwiedzających.

ZASTOSOWANIE KONTENERÓW RESTAURACYJNYCH

Kontenery restauracyjne znajdują swoje zastosowania również jako miejsca cateringowe w firmach, centrach logistycznych, targach, imprezach okolicznościowych itp.

Kontenery gastronomiczne to przede wszystkim obiekty typu box gdzie sprzedaż odbywa się na zasadzie wydawania posiłków na zewnątrz obiektu. Klienci decydują się również na obiekty gastronomicznych z pokojem, gdzie klienci mogą wewnątrz obiektu usiąść i zjeść posiłek, kontenery gastronomiczne do obsługi typu DRIVE gdzie zamówienia wydawane są bezpośrednio kierowcom do samochodów.

EFEKT – REALIZACJA MAŁYCH I DUŻYCH OBIEKTÓW DLA GASTRONOMII

Nasza firma wykonuje również kompleksowe obiekty gastronomiczne o większej powierzchni, restauracje, puby, kantyny, stołówki firmowe.
Poniżej kilka modeli obiektów typu Gastro w wykonaniu firmy EFEKT.