Zastosowanie portierni - Pawilony Efekt

Zastosowanie portierni

Portiernie to małe jednostki modułowe, projektowane indywidualnie dla każdego klienta, wyróżniają się nie wielką powierzchnią, dużym przeszkleniem.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ NASZE PORTIERNIE?

Nasze obiekty modułowe typu portiernie to pojedynczy moduł z własną stalową konstrukcją, termoizolacyjnymi ścianami oraz dachem. Wykonujemy obiekty w standardzie bez wyposażenia, jeżeli jednak klient chce możemy wykonać wykończenie wewnętrze: panele podłogowe, instalacje elektryczne, urządzenia i instalacje sanitarne. Charakterystyczne dla portierni jest wysunięty dach, duże przeszklenie, często okna przesuwne, roletami zewnętrznymi.

ZASTOSOWANIE MAŁYCH OBIEKTÓW

Niezależnie od tego czy masz dostęp do siedziby firmy, szpitali, targów, czy parkingów Portiernia jest wizytówką dla odwiedzjących.
Obiekty tego typu znajdują swoje zastosowanie jako portiernie, stróżówki, budki parkingowe, pawilony firm ochroniarskich, kioski sprzedaży.

ZALETY NASZYCH PORTIERNI

Bez wątpienia największą zaletą obiektów tego typu jest modułowa konstrukcja która umożliwia nie tylko zmienię miejsca użytkowania obiektu ale również szybki montaż obiektu. Obiekt w całości zbudowany w naszej fabryce i w formie jednego modułu transportowany jest to klienta i tam montowany. Montaż jest bardzo szybkim zadaniem i po kilku godzinach nadaje się do użytkowania.