Szerokie zastosowanie hal przemysłowych

Szerokie zastosowanie hal przemysłowych

Hale przemysłowe są to obiekty całoroczne. Przeznaczone są głównie na cele magazynowe, produkcyjne, handlowe, targowe itp.

KONSTRUKCJA I OBUDOWA HAL

Hale produkowane są jako konstrukcja stalowa obłożona płytą warstwową, bądź obudowane różnego rodzaju blachami, np. trapezową. Hale prefabrykowane wyróżniają się produkowaniem ich w nowoczesnej technologii przy użyciu płyt obornickich. Główną zaletą jest szybkość budowy w przeciwieństwie do technologii murowanej czy odlewanej.

INDYWIDUALNE WYKOŃCZENIE

Kolejnym atutem jest możliwość zastosowania jakiegokolwiek wykończenia na ściany zewnętrzne. Mogą one jednak pozostać w swojej pierwotnej postaci. To od klienta zależy kolor z szerokiej palety barw. Hale wytwarzane są z produktów, które posiadają aktualne atesty ITB i PZH. Dzięki nim można używać obiekty do różnorakich celów.

HALE ŁATWE W UTRZYMANIU

Następnym plusem, jaki wyróżnia hale prefabrykowane jest łatwość w utrzymaniu czystości. Można bez żadnych przeciwwskazań używać zwykłą myjkę ciśnieniową. Równie ogromną zaletą jest bardzo łatwa rozbudowa takiego obiektu.

ŁATWA MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY HALI

Gdy przestanie wystarczać miejsca w hali można szybko i prosto dostawić kilka elementów, zachowując jednocześnie tą samą kolorystykę i wygląd.