Szerokie zastosowanie pawilonów handlowych

Szerokie zastosowanie pawilonów handlowych

Zakładając działalność handlową, warto zainwestować w wysokiej jakości lokal. Taki obiekt dzięki wyglądowi zewnętrznemu przyciągnie większą liczbę potencjalnych klientów. Propozycją firmy Efekt dla wszystkich klientów są pawilony handlowe, które biorąc pod uwagę szybkość montażu oraz uniwersalność zastosowania nie posiadają konkurencji. Mogą zostać zaprojektowane na sklep spożywczy, kwiaciarnię, punkt sprzedaży elektroniki i wiele innych.

PRODUCENT PAWILONÓW HANDLOWYCH – EFEKT

Firma Efekt posiada wiele lat doświadczeń, dzięki czemu jakość i szybkość realizowanych projektów jest na bardzo wysokim poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo obiekty w dostosowane pod każdym względem do potrzeb klientów. Mamy tu na myśli powierzchnię. Do produkcji stosujemy niezwykle trwałe konstrukcje stalowe, gwarantujemy odpowiednio dopasowane ocieplenie i oczywiście nowoczesny wygląd. Estetyka i walory wizualne to cechy, które najbardziej wyróżniają nasze pawilony handlowe. Wykańczane są one nowoczesnymi systemami elewacyjnymi, w tym drewnem, kasetonami stalowymi, panelami alucobond, płytami włókno-cementowymi. Kontenery znajdujące się w naszej ofercie są całoroczne i można je modernizować, a nawet przenosić.

ZALETY PAWILONÓW HANDLOWYCH

Do największych zalet pawilonów handlowych możemy zaliczyć:

  • krótki czas wytwarzania
  • niski koszt inwestycji
  • uniwersalne zastosowanie
  • wysoka trwałość i estetyka
  • wygląd i parametry dostosowane do potrzeb klienta

Nasza firma oferuje pawilony handlowe, które przeznaczone są do prowadzenia działalności usługowej i handlowej. Pawilony te są projektowane i wykonywane zgodnie z preferencjami klientów, w ustalonych wymiarach lub łączone modułowo. Dzięki temu, iż można dostosować pawilon pod względem wielkości bez problemu znajdziemy atrakcyjne miejsce do ich ustawienia. Ważną zaletą tego typu obiektów jest możliwość ich szybkiego montażu i demontażu, który nasza firma również wykonuje na życzenie klienta.

PAWILONY JAKO OBIEKTY STAŁE LUB TYMCZASOWE

Biorąc pod uwagę możliwości i zalety pawilonów handlowych, nasze kontenery mogą stanowić konstrukcję stałą lub tymczasową. Każdy pawilon znajduje się na fundamencie lub płycie betonowej. Jeśli będziemy mieli do czynienia z innym podłożem lub trudnościami technicznymi proponujemy pawilony z własną podłogą na konstrukcji stalowej. Nasze kontenery nie są związane bezpośrednio z podłożem, a zatem nie stanowią obiektu, który wymagałby dodatkowych pozwoleń na ich postawienie. Pozwala to na ominięcie zbędnych formalności, nasi klienci będą mogli szybko rozpocząć swoją działalność. Przedsiębiorstwo Efekt gwarantuje precyzyjne wykonanie, solidną konstrukcję oraz nowoczesny design, który sprawi, że szybko pozyskają Państwo nowych klientów.