Kontener biurowy - wizytówka firmy - Pawilony Efekt

Kontener biurowy – wizytówka Twojej firmy

Wykonane przez naszą firmę kontenery biurowe to indywidualny projekt każdego klienta. Nie ma ograniczeń co do wielkości i wyglądu naszych obiektów. Produkowane przez nas kontenery biurowe, to elastyczne obiekty modułowe. Modułowa konstrukcja pawilonu umożliwia szybką rozbudową, przestawienie w inną lokalizację.

ZASTOSOWANIE KONTENERÓW BIUROWYCH

Kontenery modułowe wykorzystywane jako biura firm, biura sprzedaży mieszkać dla developerów, biura kierowników produkcji, biura oddziałów firm w innej lokalizacji niż główna siedziba firmy, biura sprzedaży samochodów (AUTOHAUS), biura wypożyczalni samochodowych itp. Wyposażamy obiekty biurowe w urządzenia sanitarne, instalację elektryczną, wykończenie podłogi (panele podłogowe). Dzięki modułowej budowie jedyne ograniczenia co do wielkości (szerokości, wysokości i wysokości) obiektu to potrzeby klienta.

WŁAŚCIWOŚCI KONTENERÓW BIUROWYCH

Kontenery biurowe wykonane z materiałów zachowujących bardzo dobre czynniki termoizolacyjne, ściany z płyt warstwowych, szczelna stolarka okienna, szyby o niskim współczynniku przenikalności akustycznej i cieplnej pozytywnie wpływają na koszty eksploatacji obiektu (koszty ogrzewania w Bürocontainer).

P.E.EFEKT S.C – PRODUCENT KONTENERÓW BIUROWYCH

P.E.EFEKT S.C. produkuje, dostarcza i montuje modułowe kontenery biurowe o dowolnej szerokości, wysokości i wysokości. Wykonujemy Pawilony pod indywidualne zamówienia. Oferujemy wyposażenie takie jaki pomieszczenia socjalne z wyposażeniem w pawilony biurowym.