Kiosk handlowy, czyli mały pawilon

Kiosk handlowy czyli mały pawilon

Kiosk handlowy to typ pawilonu, który produkowany jest także z płyt warstwowych. Podobnie do pawilonu handlowego wykonywany jest w technologii lekkiej obudowy.

CZYM RÓŻNI SIĘ KIOSK OD PAWILONU HANDLOWEGO?

Wielkość jest główną i zasadniczą różnicą pomiędzy kioskiem, a pawilonem handlowym. Najczęściej kontenery osiągają wymiary do 20 m2 liczonych w podstawie. Kolejną różnicą w stosunku do pawilonów handlowych jest większa ilość zastosowanej stolarki okiennej. Najczęściej kiosk handlowy jest przeznaczony do sprzedaży różnych produktów w miejscach o ograniczonej ilości miejsc. Najczęściej dzierżawione są małe powierzchnie w atrakcyjnych miejscach.

KIOSK JAKO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA MAŁYCH PUNKTÓW HANDLOWYCH

Kiosk to obiekt idealny dla małych firm, które nie posiadają dużej przestrzeni sprzedażowej, mimo to chcą oferować szeroki zakres produktów dla swoich klientów. Aktualnie typowa forma takiego sklepu zapamiętana z przeszłości jako Kiosk Ruchu jest wypierana. Nowoczesny wygląd i bardziej komfortowy rodzaj budowy z płyt warstwowych to te aspekty, które przewyższają stare kioski. Budowany jest według oczekiwań klienta. Może być dopasowany do preferencji każdej osoby. W kolejnym etapie kiosk jest rozbudowywany o kolejne segmenty.

MOŻLIWOŚCI I ZALETY DZISIEJSZYCH KIOSKÓW

Kioski wytwarzane w naszym przedsiębiorstwie wyróżniają się dużą mobilnością oraz możliwością zabezpieczenia towaru wewnątrz, za pomocą rolet antywłamaniowych. Istnieje sposobność połączenia kiosków z przystankami autobusowymi. Daje to możność szerokiego zastosowania i dobrego umiejscowienia. Dobrą wiadomością jest na pewno fakt, iż każdy z oferowanych przez nas kiosków może być unikalny. Nie musi być tego samego typu i wyglądu. Produkowany przez nas kiosk będzie mógł odróżniać się barwami oraz oryginalnym wyglądem. Sprawą, którą można dogadać w naszej firmie jest poziom przeszklenia. Niektóre z naszych pawilonów mają przeszklone całe ściany.