Kontener mieszkalny, domek letniskowy - Firma Efekt

Kontener mieszkalny lub domek letniskowy jako wygodna alternatywa dla tradycyjnego budownictwa

Kontener mieszkalny jest coraz bardziej popularną i ciekawą alternatywą dla tradycyjnych domów. Z powodzeniem spełnia wszystkie funkcje mieszkaniowe, możemy go postawić w dowolnym miejscu, a jego budowa jest szybsza i tańsza niż w przypadku standardowego domu.

Kontener mieszkalny może zostać zaadoptowany jako domek letniskowy, a także dom mieszkalny całoroczny. Inwestycja w tego typu obiekt daje wiele możliwości zarówno pod względem urządzenia przestrzeni wewnątrz jak i wyglądu i zabezpieczeń na zewnątrz. Kontener mieszkalny może być pojedynczym obiektem lub składać się z kilku połączonych ze sobą tworząc większą przestrzeń mieszkalną. Istnieje również możliwość modyfikacji elewacji zewnętrznych pod każde zamówienie, dzięki czemu każdy może otrzymać obiekt odpowiadający indywidualnym upodobaniom i oczekiwaniom.

Jak zbudować kontener mieszkalny lub domek letniskowy?

Kontener mieszkalny może przybrać formę nowoczesnego obiektu poprzez estetyczny wygląd z nowoczesną elewacją, co stanowi praktyczne rozwiązanie w dzisiejszym budownictwie. Kontenery mieszkalne wykonujemy w technologii lekkiej obudowy, co oznacza lekką konstrukcję stalową, a ściany i dach wykonane z płyt warstwowych o rdzeniu styropianowym lub poliuretanowym. Płyty warstwowe zapewniają doskonałą termoizolację obiektu, co z kolei pozwala zapewnić komfort cieplny wewnątrz pomieszczeń i jednocześnie zabezpiecza ściany od zewnątrz. Co najważniejsze kontenery mieszkalne nie wymagają fundamentów.

Wygląd i wyposażenie

Nowoczesne kontenery mieszkalne wyróżniają się nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także efektownym designem. Możemy zaprojektować obiekt zgodnie z oczekiwaniami Klienta, zarówno pod względem kolorów jaki ułożenia płyt. Dzięki temu kontener mieszkalny może prezentować się wyjątkowo.

Na życzenie Klienta i indywidualne zamówienie istnieje możliwość wyłożenia wewnątrz obiektu modułowego płytą karton-gips lub boazerią oraz wyposażenie kontenera w instalacje elektryczną, czy wod-kan. W zależności od potrzeb i możliwości, jesteśmy w stanie wyposażyć obiekt praktycznie w każdy system czy też instalację jak w tradycyjnym domu. To samo dotyczy liczby i rodzaju okien czy też drzwi – tak naprawdę wszystko zależy od wytycznych, które uwzględnimy w projekcie.

Modułowy kontener mieszkalny

Kontenery mieszkalne to obiekty modułowe, czyli innymi słowy obiekty charakteryzujące się modułową budową. Co to właściwie oznacza? W dużym skrócie tyle, że powstają na bazie powtarzalnych modułów, dzięki temu z wykorzystaniem standardowego i sprawdzonego rozwiązania możemy uzyskać niestandardowe obiekty o dowolnej wielkości. Dużą zaletą jest produkcja komponentów a nawet całych modułów w warunkach zakładowych, co pozwala zapewnić najwyższą jakość konstrukcji.

Budowa kontenera mieszkalnego i domku letniskowego z firmą Efekt

Firma Efekt posiada bardzo duże doświadczenie w produkcji i montażu kontenerów mieszkalnych, czyli obiektów z płyty warstwowej. Mamy na swoim koncie setki realizacji i zadowolonych Klientów w całej Europie. Wykonujemy wizualizację wraz z dokumentacją techniczną obiektu modułowego w 4egz. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji  zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego na stronie https://www.pawilonyefekt.pl/contact-us/  lub bezpośredni kontakt pod nr tel. +48 786 118 171 i adresem mailowym biuro@pawilonyefekt.pl